طراحی کاتالوگ
کاتالوگ رنگ مو

با موس می توانید نمونه کاتالوگ بالا را ورق بزنید.

همچنین عکس صفحات کاتالوگ را در زیر می توانید ببینید.

طراحی کاتالوگ را می توان در تمام زمینه ها به کار برد و این بستگی به زمینه کاری افراد و موضوع های متفاوتی از هم دارد. کاتالوگ های تبلیغاتی می تواند انواع مختلفی داشته باشد. بهتر است بدانید که هر کاتالوگ با توجه با ویژگی هایی که دارد مخاطبان خود را تعیین خواهد کرد. یکی از انواع مختلف کاتالوگ می توان به کاتالوگ رنگ مو نیز اشاره کرد. از نام این کاتالوگ معلوم است که مخاطبان آن خانم ها هستند و در عین حال باید توجه داشت که  افرادی نکته سنج و ریز بین جزء بینندگان این نوع کاتالوگ می باشند. از این رو طراحی کاتالوگ رنگ مو باید با دقت و ماهرانه انجام گردد و تمامی نکات در ان رعایت شود. یکی از مهم ترین نکته ها که باید مورد توجه قرار بگیرد ایده پردازی کردن و به ویژه دقت در شکل ظاهری کاتالوگ است.

کاتالوگ رنگ مو

از کاتالوگ رنگ مو بیشتر در سالن های آرایشی خانم ها و فروشگاه های لوازم آرایشی نیز استفاده می شود. توصیه ما به شما این است برای هر چه زیباتر و خاص شدن این نوع از کاتالوگ برای هر چه دقیق تر نشان دادن رنگ ها و به علاوه کیفیت رنگ ها در آن  تلاش زیادی کنید. این امر مشتری ها را در انتخاب رنگ موی مورد نظرشان راهنمایی خواهد کرد. تنوع رنگ در کاتالوگ رنگ مو به هر چه بهتر شدن آن نیز می تواند کمک شایانی نماید. 

برعکس انواع کاتالوگ ها که در زمینه های دکوراتیوها، محصولات ساختمانی و ... که نیاز به کارهای جزئی و دقت زیادی ندارد اما طراحی کاتالوگ رنگ مو در شرایطی که بی دقت و با در نظر نگرفتن تمامی جزئیات انجام شود نمی تواند به شما در خلق یک کاتالوگ زیبا کمک چندانی کند. از این رو باید حتی توضیحاتی که در رابطه با هر رنگ و یا برندی از یک رنگ مو ارائه می دهید خلاقانه باشد که به جلب توجه هر چه بیشتر مشتری ها برسد. عملکرد شما در طراحی یک کاتالوگ آرایشی باید مدرن و به روز باشد تا برای عموم جذاب به نظر آید. هر چه طراحی کاتالوگ رنگ مو و یا هر وسیله آرایشی دیگری ایده آل تر باشد می تواند در فروش آن محصول تاثیر گذار باشد.

کاتالوگ استند

موارد با اهمیت در کاتالوگ رنگ مو

  • نمی توان کاتالوگ رنگ مو را با دیگر موضوعات طراحی کاتالوگ مورد قیاس قرار داد.
  • مخاطبان این نوع از کاتالوگ ها خاص هستند.
  • بهتر است در کاتالوگ رنگ مو به فرمول ها و ترکیبات رنگ مو اشاره کنید.
  • به هر اندازه که می توانید جذابیت گرافیکی در آن را افزایش دهید.
<< >>