طراحی کاتالوگ
مزاياي کاتالوگ الکترونيک نسبت به نمونه چاپي چیست

با موس می توانید نمونه کاتالوگ بالا را ورق بزنید.

همچنین عکس صفحات کاتالوگ را در زیر می توانید ببینید.

کاهش محسوس هزينه ها :

هزينه طراحي ، توليد ، به روز رساني و نگهداري کاتالوگ الکترونيک نسبت به نمونه چاپي در حدود 1 به 10 ميباشد که اين نسبت در تعداد صفحات و تيراژ بالاتر کاملا محسوس خواهد بود. نکته مهم ديگر پيرامون مقرون به صرفه بودن کاتالوگ الکترونيک مستقل بودن آن از بحث نوسان قيمت کاغذ، مرکب، ليتوگرافي و حقوق نظارت بر چاپ خواهد بود. تنها مواد (Material) مورد استفاده در کاتالوگ الکترونيک هزينه CD خواهد بود که با توجه به روند رشد بازار در امر قطعات الکترونيکي هزينه CD سال به سال رو به کاهش خواهد بود.

امکان بروزرساني :

بديهي است پس از چاپ يک کاتالوگ چاپي ديگر امکان تغيير، افزايش و يا کاهش صفحات امکانپذير نخواهد بود . در صورتي که در کاتالوگ الکترونيک اين امکانات به راحتي فراهم است.

امکان تلفيق صوت و تصوير :

در يک کاتالوگ الکترونيک امکان درج موسيقي ، نريشن (Naration) و تصاوير متحرک به راحتي امکان پذير است در صورتي که اين ويژگي در يک کاتالوگ چاپي به هيچ وجه امکان پذير نخواهد بود.

امکان درج کليه محصولات :

در يک کاتالوگ چاپي با توجه به مقرون به صرفه نبودن هزينه ها و افزايش تعداد صفحات امکان درج کليه محصولات به صورت مدون به علت افزوده شدن تعداد صفحات وجود نخواهد داشت ولي اين امر در کاتالوگ الکترونيک با توجه به هزينه بسيار پايين طراحي و توليد کاملا مقرون به صرفه است.

<< >>